Дитячий кулінарний майстер-клас
«Супер-піцайола»*
На нашому майстер-класі ваш син або донька самостійно приготує 3 фірмових італійських піци з допомогою професійного шеф-піцайола та найкращих продуктів.

* - Ви сплачуєте лише вартість піци. Мінімальне замовлення - 3 піци.
Ресторан-піцерія "Otto Miracoli. Pizza & more" — це місце, де ви всією сім'єю зануритесь в атмосферу Італії, навчитесь правильно вибирати продукти та пізнаєте секрети приготування справжньої італійської піци.
Програма майстер-класу
10-15 хвилин
10-15 хвилин
Знайомство
Шеф-піцайола розповість про історію піци та її різновиди, покаже тістоміс, піч та робоче місце піцайоли. У цей час батьки будуть мати можливість насолоджуватись фірмовими напоями!
20-30 хвилин
20-30 хвилин
Приготування піци
На вибір з меню ресторану-піцерії "Otto Miracoli. Pizza & more" діти готують 3 піци або більше за Вашим бажанням.
40-60 хвилин
40-60 хвилин
Святковий обід та спілкування
Все, що залишиться, ви зможете взять з собою та пригостити своїх близьких!
Наші піцайола
Кожен з наших піцайола має великий досвід роботи в найкращих закладах міста і України. Наразі вони працюють в найкращій піцерії міста Житомир. :)
Наші піцайола
Кожен з наших піцайола має великий досвід роботи в найкращих закладах міста і України. Наразі вони працюють в найкращій піцерії міста Житомир. :)
Як це було
Майстер-класи проходять безпосередньо в піцерії. Піца випікається в справжній дров'яній печі. Кожен член нашої команди радо долучається до спілкування з юними піцайолами!
Відгуки учасників
Діана М.
Я не ожидала, что мастер-класс будет настолько живой и интересный. Дети сами от начала до конца готовили пиццу и запомнили все рецепты! Я очень довольна!
Микола К.
На майстер-класі мені перед усе сподобалась атмосфера і, в одночас, високий професіоналізм піцайоли Дмитра. Діти були в захваті від процесу і дізнались багато нового!
Леся Н.
Я очень рада, что мы с подругой решили повести детей именно в пиццерию "Otto" на мастер-класс. Хорошо провели время и узнали много тонкостей и секретов приготовления. К тому же пиццайола подсказал, как выбирать качественные продукты и как определять настоящую пиццу.
Записатись на дитячий кулінарний майстер-клас «Супер-піцайола»*
* - ви сплачуєте тільки за піцу. Мінімальне замовлення - 3 піци на вибір.
Ваш E-mail
Ваше ім'я
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обрабку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Made on
Tilda