Дитячий кулінарний майстер-клас
«Супер-піцайола»*

На нашому майстер-класі ваш син або донька самостійно приготує 3 фірмових італійських піци з допомогою професійного шеф-піцайола та найкращих продуктів.

* - Ви сплачуєте лише вартість піци. Мінімальне замовлення - 3 піци.
Ресторан-піцерія "Otto Miracoli. Pizza & more" — це місце, де ви всією сім'єю зануритесь в атмосферу Італії, навчитесь правильно вибирати продукти та пізнаєте секрети приготування справжньої італійської піци.

Програма майстер-класу

10-15 хвилин
10-15 хвилин
Знайомство
Шеф-піцайола розповість про історію піци та її різновиди, покаже тістоміс, піч та робоче місце піцайоли. У цей час батьки будуть мати можливість насолоджуватись фірмовими напоями!
20-30 хвилин
20-30 хвилин
Приготування піци
На вибір з меню ресторану-піцерії "Otto Miracoli. Pizza & more" діти готують 3 піци або більше за Вашим бажанням.
40-60 хвилин
40-60 хвилин
Святковий обід та спілкування
Все, що залишиться, ви зможете взять з собою та пригостити своїх близьких!

Наші піцайола

Кожен з наших піцайола має великий досвід роботи в найкращих закладах міста і України. Наразі вони працюють в найкращій піцерії міста Житомир. :)
Наші піцайола
Кожен з наших піцайола має великий досвід роботи в найкращих закладах міста і України. Наразі вони працюють в найкращій піцерії міста Житомир. :)

Як це було

Майстер-класи проходять безпосередньо в піцерії. Піца випікається в справжній дров'яній печі. Кожен член нашої команди радо долучається до спілкування з юними піцайолами!
Відгуки учасників
Діана М.
Я не ожидала, что мастер-класс будет настолько живой и интересный. Дети сами от начала до конца готовили пиццу и запомнили все рецепты! Я очень довольна!
Микола К.
На майстер-класі мені перед усе сподобалась атмосфера і, в одночас, високий професіоналізм піцайоли Дмитра. Діти були в захваті від процесу і дізнались багато нового!
Леся Н.
Я очень рада, что мы с подругой решили повести детей именно в пиццерию "Otto" на мастер-класс. Хорошо провели время и узнали много тонкостей и секретов приготовления. К тому же пиццайола подсказал, как выбирать качественные продукты и как определять настоящую пиццу.

Записатись на дитячий кулінарний майстер-клас «Супер-піцайола»*

* - ви сплачуєте тільки за піцу. Мінімальне замовлення - 3 піци на вибір.
Ваш E-mail
Ваше ім'я
Ваш телефон
Натискаючи кнопку, ви даєте згоду на обрабку персональних даних та погоджуєтесь з політикою конфіденційності.
Часті питання щодо кулінарного майстер-класу 

Скільки років повинно бути дитині, щоб вона змогла прийняти участь у майстер-класі?
Ми маємо досвід проведення кулінарних майстер-класів для дітей від 4 до 12 років. Формат проведення майстер-класу передбачає різний ступінь залучення дітей: починаючи від викладання інгредієнтів на піцу на готову основу до розтягування тіста для основи піци та подальшого випікання в печі. Важливо розуміти, що в процесі приготування з дітьми постійно перебуває професіонал, який не тільки підказує та допомагає у приготуванні піци, але й забезпечує безпеку для Вашої дитини.

Скільки дітей може приймати участь у майстер-класі?
Ми маємо досвід проведення кулінарних майстер-класів для груп дітей від 2 до 7 чоловік. Зважте на те, що одночасно за піцастійкою може працювати не більше 3-х маленьких піцайоли! Тому, якщо кількість учасників буде більшою ніж 3 чоловіки, майстер клас буде проходити у де-кілька етапів.

Яка вартість майстер-класу?
Ми з задоволенням ділимось своїм досвідом і знаннями із юними піцайола, адже для нас важливо формувати культуру справжньої італійської піци! Ми бичимо себе своєрідними “місіонерами справжньої італійської піци” і саме тому вартість майтер-класу безкоштовна! Ви сплачуєте лише вартість піци! 

Які майстер-класи найкращі? 
Існує народна мудрість: “Почув — забув, побачив — запам’ятав, зробив — зрозумів!”. З цієї точки зору найкращий майстер-клас це той, де учасники не тільки щось почують і побачать, але долучаться до процесу прготування блюда. Інакше різниці із переглядом тематичних відео на youtube майже немає! 
Саме тому на кулінарному майстер-класі “Супер-піцайола” ми і розказуємо, і показуємо і долучаємо дітей до приготування справжньої італійської піци.

Чи може моя дитина брати участь у майтерс-класі щомісяця?
Звичайно, все залежить від Ващого бажання! Адже з свого боку ми кожного разу можемо готувати нову піцу за новим рецептом і, навіть, можемо запропонувати учасникам створити “авторську піцу” за власним рецептом та дати їй назву! 

Чи потрібен майстер-клас моїй дитині?
Сучасні діти, нажаль, багато часу проводять “в телефонах”. Альтернативою цьому часу є спортивні секції, творчі кружки та майстер-класи. Кулінарні майстер-класи є прекрасною можливістю для того, щоб: 
 • скуштувати справжню смачну італійську піцу 
 • весело та з користю провести час всією сім’єю разом
 • дізнатись цікаві факти щодо приготування піци та в подальшому могти визначити, яка піца є справжньою
 • отримати розуміння та певні навики роботи на кухні та приготування піци та інших блюд
 • соціалізації та створення нових знайомств

Який сценарій кулінарного майстер-класу?
За звичай кулінарний майстер-клас “Супер-піцайола” проходить за наступним сценарієм:
 • спочатку учасники одягають справжні кухарські фартуки та ковпаки
 • потім їм показують всі етапи приготування піци та знайомлять з обладнанням (тістоміс, піцастійка, піч)
 • далі учасникам пропонують обрати піцу з меню ресторану
 • учасники разом з шефом-піцайолою готують основу та викладають інгредієнти начинки
 • шеф-піцайола відправляє піцу в піч та разом з учасниками контролює її приготування, по ходу пояснюючи деталі приготування піци
 • шеф-піцайола дістає піцу та разом з учасниками готує її до подачі
 • офіціант виносить піцу та напої, після чого всі учасники разом насолоджуються смаком  

Чи можна провести кулінарний майстер-клас на день народження? 
Звичайно, що так. За вашим бажанням ми не тільки прикрасимо зал, але і приготуємо надзвичайно смачний фірмовий торт та прикрасимо його свічками!

Де проходить кулінарний майстер-клас в Житомирі?
Кулінарні майстер-класи “Супер-піцайола” проходять в ресторані-піцерії “Otto Miracoli. Pizza & more”, за адресою вул. Михайлівська 3.

Made on
Tilda